Všechny články

30. května od 7 do 17 hodin dojde k uzavření silnice č. 22512 vedoucí po koruně hráze vodního díla Nechranice z důvodu pohybu stavební techniky na vozovce. Objízdná trasa povede v tomto dni výjimečně pod hrází po obslužné komunikaci. Během zítřejší uzavírky bude na pravém poli bezpečnostního přelivu probíhat osazení provizorního hrazení, které...

Mráz poškodil i kadaňskou vinici. Na vinici sv. Michaela Archanděla v Tušimicích jsou poškozeny veškeré rostliny odrůdy Solaris. Odrůda Hibernal je na tom o něco lépe, ale i tam je poškození masivní.

Doplněný okruh věnovaný historii hradu je možné si prohlédnout do prázdnin o víkendech a svátcích v době od 10 do 17 hodin. O prázdninách pak od úterý do neděle od 10 do 17 hodin. Fotogalerie ZDE.

Začaly práce v ulici ČSA. Rekonstrukce plynovodu, na kterou naváže obnova povrchu ulice ČSA začne již 4. dubna. Práce budou rozděleny do 3 etap. Od 4. dubna bude zakázáno parkování v ul. Kpt. Jaroše v úseku od Löschnerova náměstí ke křižovatce ul. Kpt. Jaroše s Čsl. armády, v celé ul. Čsl. armády a v celé ul. Boženy Němcové.

Kadaň oceňuje každoročně u příležitosti Dne učitelů pedagogické osobnosti města. Letos proběhl ceremoniál v kadaňském Orfeu 27. března. Ocenění převzaly tři osobnosti - za učitele mateřských, základních a středních škol.

O jarních prázdninách se na hřišti FK Tatran Kadaň uskutečnil fotbalový kemp projektu ProFútbolAnalytics. Byla to příležitost promluvit si o tomto sportu s někým, kdo má nadhled a zahraniční zkušenosti. Nicolás Mériz a Jorge Cos Moreno trénovali nejen ve španělsku (Barcelona, Alicante), ale i v USA, Saudské Arábii, Kataru a dalších zemích. A na...